DSC 7713

Z wyróżnieniami wróciła Gmina Krasnystaw z dorocznego Festiwalu "Smaki jesieni" w Poperczynie.

flower

Z okazji obchodzonego w dniu 14 października Dnia Edukacji Narodowej

Wszystkim Dyrektorom, Nauczycielom oraz pracownikom placówek oświatowych z terenu Gminy Krasnystaw pragnę złożyć życzenia zdrowia, pomyślności w życiu osobistym oraz samych pomyślnych dni w całym roku szkolnym.

Niech Państwa praca na rzecz młodego pokolenia przynosi jak najlepsze owoce oraz daje satysfakcję w realizowanej misji, jaką niewątpliwie jest troska o wychowanie i wykształcenie dzieci i młodzieży.

Życzę wielu sukcesów, radości, uznania i szacunku wychowanków, rodziców oraz całej społeczności Gminy Krasnystaw.

Wójt Gminy Krasnystaw
Edyta Gajowiak- Powroźnik

600x0 termomodernizacja szkoly w malochwieju end a

Budynek Szkoły Podstawowej w Małochwieju Dużym to kolejny obiekt w gminie Krasnystaw, który przeszedł termomodernizację.

herb gminy krasnystawGmina Krasnystaw razem z innymi samorządami Partnerstwa Obszaru Skierbieszowskiego Parku Krajobrazowego skorzysta z unijnych pieniędzy na przygotowanie inwestycji, wykorzystujących odnawialne źródła energii i ograniczających emisję szkodliwych substancji do atmosfery.

Konwentu Starosty, Burmistrza oraz Wójtów
Powiatu Krasnostawskiego
Krasnystaw, dnia 11 października 2021 r.

Uczestnicy Konwentu Starosty, Burmistrza oraz Wójtów Powiatu Krasnostawskiego, mając na uwadze zwiększającą się liczbę zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 oraz niski poziom zaszczepienia w powiecie krasnostawskim apelują do Mieszkańców Powiatu, a także do urzędów, przedsiębiorstw i instytucji o odpowiedzialną postawę i przyspieszenie szczepień przeciwko COVID-19, dla dobra i bezpieczeństwa naszych bliskich oraz wspólnot lokalnych.
Zróbmy wszystko, abyśmy mogli jak najszybciej wrócić do normalności i przezwyciężyć epidemię XXI wieku jaką jest CON/ID-19.

Przewodniczący Konwentu
                                                                   Starosta Krasnostawski