Gospodarstwo Agroturystyczne - Lucyna Bednarczyk

Wincentów 6
22-302 Siennica Nadolna
tel. 82 577 01 32
kom.507 457 662
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.agrokrasnystaw.pl 

Gospodarstwo Agroturystyczne położone jest na wyżynie lubelskiej na trasie Krasnystaw - Chełm. Teren wokół domu gwarantuje spokój i ciszę, agroturystyka ulokowana jest na terenie bardzo atrakcyjnym pod względem turystycznym, występują tu liczne jeziora oraz lasy. W okolicy istnieją ciekawe szlaki piesze, rowerowe, wodne oraz ciekawe trasy samochodowe. W ramach spędzania wolnego czasu proponujemy turystom piesze spacery w lesie, obserwacje i zbieranie darów przyrody, rowerowe i samochodowe wycieczki po okolicach połączone ze zwiedzaniem, gry sportowe, żeglarstwo, kajakarstwo i inne sporty wodne, wędkowanie, zajęcia hobbystyczne oraz wycieczki na Ukrainę oraz do Lwowa.

Czytaj więcej...

Noclegi "Nad Zalewem" Bednarczyk Ewa

Wincentów 6A
22-302 Siennica Nadolna
kom. 609677466, 601533207
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Gospodarstwo położone jest na wzniesieniu z widokiem na las i staw. Cicha i spokojna okolica sprzyjają wypoczynkowi pośród natury. W tym zacisznym miejscu można odpocząć od miejskiego zgiełku, docenić uroki świeżego, czystego powietrza, zrelaksować się wędkując. Dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas istnieje możliwość korzystania z kortu tenisowego, boiska do gry oraz siłowni.

Czytaj więcej...

Gospodarstwo Agroturystyczne - Celina Rękas

Wincentów 80 A 
22-302 Siennica Nadolna

tel. 82 577 03 37
kom. 600 078 251

 

Gospodarstwo pani Celiny Rękas to całoroczna kwatera agroturystyczna położona przy trasie Krasnystaw – Chełm. Nieopodal znajdują się rzeka, staw, las, co sprzyja spacerom, wycieczkom rowerowym, wędkarstwu. Pobliskie łąki umożliwiają zażywanie kąpieli słonecznych, zbieranie ziół.

Czytaj więcej...

Gospodarstwo Agroturystyczne - Bożena Sobczuk

Wincentów 87
22-302 Siennica Nadolna

tel. 82 577 01 47

 

Gospodarstwo pani Bożeny Sobczuk położone jest w spokojnej, urokliwej miejscowości, jaką jest Wincentów. Cicha okolica sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu. W pobliżu znajdują się między innymi zalew, staw, las, co skłania do różnych form aktywności na łonie natury.

Czytaj więcej...

                   


Województwo Lubelskie                  

Gmina Krasnystaw 2020
Download Joomla Templates
stat4u stat4u