„Szkolny Dzień bez Przemocy”

środa, 19 czerwca 2013 r.

SL380634Dnia 11.06.2013 roku w ramach realizacji zadań wynikających  z kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” i ogólnopolskiego społecznego programu „ Szkoła bez Przemocy” w Szkole Podstawowej Nr 1 w Siennicy Nadolnej odbył się „Szkolny Dzień bez Przemocy” pod hasłem „Dobrze spędzam swój wolny czas – dzielę się pięknem”.
W tym dniu uczniowie i nauczyciele mieli możliwość wzięcia udziału w akcjach promujących życie wolne od przemocy i uzależnień: „Ta ręka nie bije” oraz „List do…”, „Chcę żyć w świecie wolnym, ponieważ….”.

Uczniowie wykonali również prace plastyczne dotyczące aktywnego, wolnego od uzależnień i agresji spędzania czasu. W każdej klasie jury wybrało 3 prace, które najciekawiej przedstawiały temat.
Na zakończenie dnia uczniom zostały wręczone nagrody, które ufundował Wójt Gminy Krasnystaw.

Gmina Krasnystaw 2020