Sukces dziewcząt z UKS „Polana”

środa, 12 czerwca 2013 r

PICT1156 Młode zawodniczki z Uczniowskiego Klubu Sportowego "Polana" w Siennicy Nadolnej  zagrają w finale Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku".

W turnieju wojewódzkim, który odbył się w Zamościu, podopieczne trenera Dariusza Dubaja wygrały wszystkie spotkania. W fazie grupowej pokonały 12:0 zespół z Lublina i 5:0 drużynę z Ryk.

   W ćwierćfinale wygrały z Białą Podlaską 5:1, a w półfinale zwyciężyły Chełm 3:1. Zwycięski okazał się też mecz finałowy, w którym pokonały Janów Lubelski 7:1.

   UKS "Polana" reprezentowały: Patrycja Chwała, Oliwia Głowala, Zofia Janowska, Zuzanna Kaluźniak, Hanna Nadolska, Niedźwiadek Amelia i Natalia Radomska. Oprócz sukcesu całej drużyny Hanna Nadolska zdobyła tytuł "króla" strzelców.

   Ogólnopolski finał tegorocznych rozgrywek, z udziałem dziewcząt z Siennicy Nadolnej, odbędzie się we wrześniu. Stawką jest wyjazd na słynny stadion Wembley, by w październiku obejrzeć tam spotkanie Anglia - Polska w eliminacjach do przyszłorocznego mundialu.

PICT1155

PICT1156

PICT1192

PICT1199

                   


Województwo Lubelskie                  

Gmina Krasnystaw 2020
Download Joomla Templates
stat4u stat4u