"Strategia Rozwoju Elektromobilności Gminy Krasnystaw” - Ankieta

Szanowni Państwo, w związku z trwającymi pracami nad przygotowaniem dokumentu pn. „Strategia Rozwoju Elektromobilności Gminy Krasnystaw” zachęcamy Państwa do wypełnienia ankiety mającej na celu zidentyfikowanie potrzeb, oczekiwań i problemów związanych z transportem na terenie gminy. Dokument jest w 100% finansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu priorytetowego GEPARD II – transport niskoemisyjny Część 2 Strategia rozwoju elektromobilności.

Strategia opracowywana dla Gminy Krasnystaw będzie miała na celu nakreślenie oraz skonkretyzowanie dotychczasowych wstępnych koncepcji, związanych z szeroko pojętym ograniczeniem niskiej emisji komunikacyjnej, przede wszystkim w kontekście elektromobilności. Wymiernym efektem przyjęcia dokumentu jest efektywne pozyskiwanie dofinansowania projektów ze środków krajowych oraz środków Unii Europejskiej. Państwa opinie, jako cenne i ważne źródło informacji na temat konkretnych potrzeb mieszkańców Gminy Krasnystaw, zostaną uwzględnione przy przygotowaniu Strategii Rozwoju Elektromobilności w zakresie jej celów, priorytetów, kierunków działań i konkretnych projektów inwestycyjnych.

Ankieta ma charakter anonimowy.

Serdecznie zachęcamy do aktywnego udziału.

LINK: https://docs.google.com/forms/d/1JRMyMqdiEgdkMTfEwSZM9H_qAy0ZUn9YqnJOtcRf7uI/edit?usp=sharing

Gmina Krasnystaw 2020