Ogłoszenie Wójta Gminy Krasnystaw

o rozszerzeniu sposobu składania ofert w otwartym naborze na dwóch Partnerów do wspólnego przygotowania i realizacji projektu finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020; Osi priorytetowej 12 Edukacja, kwalifikacje i kompetencje; Działanie 12.1 Edukacja przedszkolna

W związku z trwającym otwartym naborem na Partnera do wspólnego przygotowania i realizacji projektu finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020; Osi priorytetowej 12 Edukacja, kwalifikacje i kompetencje; Działanie 12.1 Edukacja przedszkolna oraz mając na uwadze obecnie obowiązujący na terenie całego kraju stan epidemii, Wójt Gminy Krasnystaw rozszerza sposób składania zgłoszeń w ramach powołanego naboru - punkt VIII. ogłoszenia z dnia 5 marca 2020 r. - o możliwość zgłoszenia ofert w postaci elektronicznej, na adres Urzędu Gminy Krasnystaw: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Termin składania ofert nie ulega zmianie. Dokumenty wymagające podpisu osób uprawnionych należy przesłać podpisane przez te osoby, a następnie zeskanowane wraz z podpisami.
Pytania można kierować telefonicznie na nr.82 576 14 32 w.101, lub 602 405 552 oraz

Ogłoszenie Wójta Gminy Krasnystaw
o wyborze dwóch partnerów Partnerów do wspólnego przygotowania i realizacji projektu finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020; Osi priorytetowej 12 Edukacja, kwalifikacje i kompetencje; Działanie 12.1 Edukacja przedszkolna

Gmina Krasnystaw 2020