Ogłoszenie

W związku z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się wirusa CONVID-19, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Lublinie, podjęła decyzję o zmianie charakteru spotkań informacyjnych  dotyczących Wykonania Dokumentacji Projektowej w stadium STEŚ-R oraz Dokumentów Przetargowych dla przedsięwzięcia pn. „Budowa drogi ekspresowej S17 Piaski – Hrebenne” (Część 3).

Wobec powyższego wnioski dotyczące uwag, propozycji, spostrzeżeń i opinii w sprawie poszczególnych wariantów trasy drogi ekspresowej S17 ich przebiegu należy wysłać w terminie do dnia 13.04.2020 r. na adres pocztowy: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Lublinie, ul. Ogrodowa 21, 20-075 Lublin

Poniżej zamieszczamy w wersji elektronicznej komplet materiałów przekazanych od inwestora tj.:

Gmina Krasnystaw 2020