Dzień Kobiet w Gminnym Centrum Kultury

DSC 4151  Były życzenia, podziękowania i muzyczne prezenty, a na koniec wspólny poczęstunek. Mieszkanki gminy Krasnystaw obchodziły Dzień Kobiet na uroczystości, która odbyła się w Gminnym Centrum Kultury w Siennicy Nadolnej.

Bohaterki święta powitała dyrektor placówki Dorota Rybczyńska, a potem panie, które skorzystały z zaproszenia odbierały życzenia od wójta gminy Krasnystaw Edyty Gajowiak-Powroźnik, wiceprzewodniczącego rady gminy Mirosława Berbecia i prezesa Regionalnego Związku Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych w Chełmie Jana Rudnickiego.

Muzycznym upominkiem dla zgromadzonych był koncert w wykonaniu członków Klubu Solisty i Kapeli "Czarny Salceson", działających przy GCK w Siennicy Nadolnej oraz zespołu "Lolek Orkiestra", który wystąpił z programem sarmackim i włosko-hiszpańskim, oczywiście dedykowanym kobietom.

Oprócz występów artystycznych panie chętnie korzystały z porad kosmetycznych, a uroczystość zakończył słodki poczęstunek.

Gmina Krasnystaw 2020