Życzenia

Szanowni Sołtysi!

Z okazji Dnia Sołtysa składamy Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności, wielu sukcesów w życiu zawodowym jak i osobistym oraz powodzenia i wytrwałości w pełnieniu tak ważnej społecznej funkcji.

Pragniemy również podziękować za Wasze zaangażowanie w rozwiązywanie problemów sołectw, pomoc mieszkańcom i współpracę z lokalnymi organizacjami społecznymi. To między innymi dzięki Waszym radom, sugestiom i wsparciu realizowana jest prawie każda  inwestycja w naszej Gminie.

Niech ta ciężka społeczna praca przyniesie Wam dużo satysfakcji i radości, a także dumy z dokonań służących poprawie życia w naszej Małej Ojczyźnie.

Przewodniczący Rady Gminy                                                        Wójt Gminy Krasnystaw
        Krzysztof Golec                                           Edyta Gajowiak-Powroźnik

Gmina Krasnystaw 2020