Charytatywny kiermasz walentynkowy

150 kiermasz-walentynkowy-zapPrzyjemne z pożytecznym chcą połączyć organizatorzy kiermaszu walentynkowego w Zespole nr 3 Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krasnymstawie. W piątek 14 lutego zapraszają do wspólnej zabawy i degustacji smakołyków, ze sprzedaży których dochód będzie przekazany na cele charytatywne.


   Od 10:00 w szkole będzie można kupić i spróbować jak smakują: domowe ciasta upieczone przez rodziców, kanapki przygotowane przez uczniów klasy VII oraz "ciasto szefa" od... dyrektora szkoły.

   Oprócz degustacji w szkole będą się odbywać konkursy i zabawy, a chętni będą mogli się zaopatrzyć w walentynkowe gadżety. Cały dochód z kiermaszu zostanie przekazany na potrzeby domowego hospicjum Caritas w Krasnymstawie.

   Takie walentynkowe kiermasze to już w Szkole tradycja, ale po raz pierwszy będą zbierane pieniądze na rzecz miejscowego hospicjum. W poprzednich latach w kiermaszach brali udział nie tylko uczniowie i ich rodzice, ale również osoby, które na co dzień nie są bezpośrednio związane ze szkołą.

  Placówka angażuje się również w wiele innych akcji charytatywnych.

                   


Województwo Lubelskie                  

Gmina Krasnystaw 2020
Download Joomla Templates
stat4u stat4u