SMS-owy system informacyjny


Szanowni Mieszkańcy Gminy Krasnystaw

Zachęcam Państwa do korzystania z SMS-owego systemu informacyjnego. Usługa jest bezpłatna i bezpieczna, korzystanie z niej łatwe, a jedną z najważniejszych zalet jest dostęp do bieżących informacji, nie tylko urzędowych.

 baner gmina Krasnystaw-2

   Oprócz powiadomień, dotyczących podatków czy opłat lokalnych będziecie mieli Państwo dostęp do komunikatów o zagrożeniach związanych na przykład z burzami, opadami lub innymi niebezpiecznymi zjawiskami, utrudnieniach w ruchu, a także do zapowiedzi imprez kulturalnych i sportowych oraz innych wydarzeń.

   By z nich korzystać trzeba zarejestrować się w bazie danych. Można to zrobić przez internet na stronie: www.krasnystaw.ug.gov.pl, w zakładce „Powiadomienia SMS z Urzędu”, gdzie należy podać swój numer telefonu i zaznaczyć wybrane serwisy informacyjne. Zgłoszenie zatwierdza się poprzez wprowadzenie kodu przesłanego pod konkretny numer telefonu.

Zarejestrować się można także wypełniając formularz zgłoszeniowy w wersji papierowej, który jest dostępny m.in. w Urzędzie Gminy Krasnystaw.

Z nowej usługi mogą korzystać wszyscy użytkownicy telefonów komórkowych, także ci, którzy nie mają nowoczesnych smartfonów czy tabletów.
Pragnę również nadmienić, że nie poniesiecie Państwo żadnych kosztów, związanych z otrzymywaniem wiadomości na swój telefon. Możecie się również w dowolnej chwili z tego systemu wypisać.

  Jeszcze raz zachęcam Państwa do skorzystania z naszego nowego kanału informacyjnego.
 


Wójt Gminy Krasnystaw    
     (-) Edyta Gajowiak – Powroźnik

 

sms

                   


Województwo Lubelskie                  

Gmina Krasnystaw 2020
Download Joomla Templates
stat4u stat4u