ANKIETA dla mieszkańców – Strategii Rozwoju Gminy w latach 2021-2027

A N K I E T A – Stan istniejący oraz perspektywy rozwoju Gminy
Szanowni Państwo,
zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety w celu przygotowania Strategii Rozwoju Gminy w latach 2021-2027 (2030). Bardzo prosimy Państwa o zastanowienie się i odpowiedzenie na poniższe pytania. Wyniki ankietyzacji będą wykorzystane w procesie formułowania celów rozwoju i wyboru obszarów priorytetowych.
Zależy nam, aby mieszkańcy skorzystali z szansy i okazji wypowiedzenia się w tak ważnych zagadnieniach, jakimi są kierunki rozwoju i przedsięwzięcia realizowane na terenie Gminy, służące całemu społeczeństwu. Chcielibyśmy, aby dokumenty planistyczne, tj.: Strategia Rozwoju Gminy były naszym wspólnym dziełem, w którym każdy mieszkaniec ma swój udział i w którym odnajduje swoje potrzeby, a założone cele systematycznie i skutecznie realizowane w perspektywie najbliższych lat.

Wypełnioną ankietę prosimy składać Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Gminy Krasnystaw parter lub przesłać pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do dnia 15 lutego 2020r.

wersja docx / wersja pdf