Pomagamy Polakom na Wołyniu

Pracownicy Urzędu Gminy Krasnystaw włączyli się w akcję pomocy Polakom na Wołyniu organizowaną przez Centrum Charytatywne Caritas w Krasnymstawie. Urzędnicy przekazali dla rodaków na wschodzie żywność, środki czystości, kosmetyki, ubrania, zabawki, artykuły sportowe i książki. W sumie udało się stworzyć trzy duże paczki, które 27 listopada przekazano do krasnostawskiego Centrum.

Każdy zainteresowany może również włączyć się w tą szlachetną akcję. Zostało jeszcze dwa dni. Przypominamy, że zbierana jest żywność długoterminowa, słodycze, zabawki, gry planszowe, książki, kosmetyki, środki czystości, nowa odzież lub w bardzo dobrym stanie. Artykuły te należy dostarczyć do siedziby Centrum Charytatywnego Caritas w Krasnymstawie, które mieści przy ulicy Szkolnej 9a.

present-150291 640