XVI GMINNY KONKURS EKOLOGICZNY ROZSTRZYGNIĘTY

jpg10

W dniu 6 czerwca br. w Gminnym Przedszkolu im. J. Brzechwy w Siennicy Nadolnej odbyło się rozstrzygnięcie kolejnej edycji Gminnego Konkursu Ekologicznego pod hasłem "Ciekawe zawody w służbie przyrody".

W tegorocznej edycji konkursu udział wzięli przedstawiciele pięciu gminnych placówek: Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. J. Słowackiego w Małochwieju Dużym (opiekun: Jolanta Sadowska), Oddział Przedszkolny przy Zespole Nr 3 Przedszkola i Szkoły Podstawowej im. S. Konarskiego w Krasnymstawie (opiekun: Joanna Demczuk), Gminne Przedszkole im. J. Brzechwy w Siennicy Nadolnej (opiekun: Bożena Żyłowska, Lucyna Dyndur), Publiczne Przedszkole w Krupem (opiekun: Elżbieta Dobosz), Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Batalionów Chłopskich w Jaślikowie (opiekun: Bożena Łaniewska).

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody i dyplomy, które wręczyli Dyrektor Przedszkola p. Joanna Ćwikła, Kierownik Referatu Oświaty i Obsługi Interesantów Urzędu Gminy Krasnystaw p. Ewelina Janowczyk oraz Przewodnicząca Rady Rodziców przy Gminnym Przedszkolu im.J.Brzechwy w Siennicy Nadolnej pani Monika Szadura.

Najstarsza Grupa Krasnoludków przygotowała montaż słowno - muzyczny. Był także poczęstunek oraz czas zabawy.

Nagrody w konkursie ufundowali: Firma BRUNPOL, Firma PRESSMET Dariusz Janowczyk, Firma PIĄTNICA.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!