Spotkanie Wójta z uczniami

laureaci 2019 09

W dniu 12 czerwca 2019 r. w Urzędzie Gminy odbyło się spotkanie Wójta Gminy Krasnystaw Edyty Gajowiak-Powroźnik z laureatem konkursu przedmiotowego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019 oraz zdobywcami III miejsca w Finale Krajowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Laureatem konkursu organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty z języka polskiego został Mikołaj Kalisz uczeń VII klasy Szkoły Podstawowej im. ks. J. Twardowskiego w Siennicy Nadolnej, przygotowany przez Beatę Wrońską.

W Finale Krajowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Gminę Krasnystaw reprezentowali uczniowie Zespołu Nr 3 Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krasnymstawie: Patryk Podgórski, Konrad Dziedzic i  Krystian Galewski przygotowani przez Pawła Haładyja.
W spotkaniu wzięli udział uczniowie, nauczyciele-opiekunowie oraz dyrektorzy szkół. Uczniowie otrzymali okolicznościowe listy gratulacyjne oraz drobne upominki.

Podziękowania otrzymali też nauczyciele, którzy przygotowali uczniów .

Pani Wójt pogratulowała sukcesów nie tylko zdolnej młodzieży, ale także nauczycielom, którzy potrafią tak dobrze ją przygotować, dyrektorom szkół i rodzicom.

Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem.

Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy i jeszcze raz gratulujemy!