PROCAM CUP 2019

220519 IMI IMG 6865

W maju rozpoczęła się trzecia edycja Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego dla dzieci z małych miejscowości i wsi PROCAM CUP 2019. Organizatorem przedsięwzięcia jest firma PROCAM Polska we współpracy z BASF Polska, pod patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej.

22 maja na boisku sportowym „Orlik” przy Szkole Podstawowej w Krupem rozegrany został piąty turniej w tej edycji. Formuła rozgrywek jest stała: odbywa się sześć turniejów eliminacyjnych z udziałem sześciu zespołów, zaś zwycięzcy turniejów regionalnych biorą udział w finale głównym, który w tym roku odbędzie się w Kołobrzegu.

Głównym celem jest wspieranie i rozwój sportowej pasji u dzieci już od najmłodszych lat, w dobrej atmosferze zabawy, sportowych zmagań i dostarczenie w ten sposób wielu niezapomnianych wrażeń.
Do rywalizacji w Krupem stanęło sześć zespołów: Olimp Mircze, Talent Łabunie, GOSiR Wodzisław, Relaks Jaślików, SP Sułów , UKS Krupe.

Gminę Krasnystaw reprezentowały dwie drużyny: Relaks Jaślików oraz UKS Krupe.

Tabela końcowa:
1. Olimp Mircze – 15 punktów (5 zwycięstw)
2. Talent Łabunie – 12 punktów (4 zwycięstwa, 1 porażka)
3. GOSiR Wodzisław – 9 punktów (3 zwycięstwa, 2 porażki)
4. Relaks Jaślików – 6 punktów (2 zwycięstwa, 3 porażki)
5. SP Sułów – 3 punkty (1 zwycięstwo, 4 porażki)
6. UKS Krupe – 0 punktów (0 zwycięstw, 5 porażek)

Zwycięzcą turnieju został zespół Olimp Mircze to piąta drużyna, która wywalczyła awans do wielkiego finału turnieju PROCAM CUP 2019, który odbędzie się w Kołobrzegu. Drużyna z powiatu hrubieszowskiego okazała się bezkonkurencyjna podczas eliminacji w województwie lubelskim.

Serdecznie gratulujemy wspaniałej gry, sportowej rywalizacji i dostarczenia wielu emocji.