Nowe władze w sołectwach Gminy Krasnystaw

SOŁTYSI I RADY SOŁECKIE
W KADENCJI 2019 - 2023

Poniżej przedstawiamy władze w poszczególnych sołectwach Gminy Krasnystaw, które zostały wybrane w trakcie zebrań wiejskich zorganizowanych w okresie od 28 stycznia do 19 lutego 2019 r.
Niestety w Widniówce nie wybrano sołtysa ani rady sołeckiej. W związku z powyższym konieczne będzie kolejne zebranie, które najprawdopodobniej zostanie zwołane na początku kwietnia br.

 

Lp.

Miejscowość

Sołtys

Rada Sołecka

  1.  

Białka

Marek Wójtowicz

  1. Sylwester Białek
  2. Stanisław Dobrowolski
  3. Józef Frania
  1.  

Bzite

Anita Sokół

  1. Leokadia Czwórnóg
  2. Sławomir Falenta
  3. Jadwiga Hawryluk
  4. Jerzy Kasprzak
  5. Adam Kuchta
  6. Krzysztof Pypa
  7. Tomasz Pypa
  8. Krzysztof Rybczyński
  1.  

Czarnoziem

Tadeusz Demczuk

  1. Anna Korowaj
  2. Artur Panas
  3. Cezary Piątkowski
  4. Izabela Suska
  5. Danuta Żebrowska
  1.  

Jaślików

Krzysztof Golec

  1. Marek Cichosz
  2. Zbigniew Bojarski
  3. Tadeusz Janowczyk
  4. Piotr Pachuta
  5. Paweł Szczupak
  1.  

Józefów

Iwona Wyrzykowska

  1. Jan Maruszak
  2. Danuta Matwiejuk
  3. Edward Szambelan
  1.  

Kasjan

Seweryn Okólski

  1. Marian Badach
  2. Marcin Gozdecki
  3. Andrzej Majewski
  4. Zbigniew Mojski
  1.  

Krupe

Krzysztof Pędziński

  1. Tomasz Barczuk
  2. Waldemar Hać
  3. Krzysztof Łoś
  4. Łukasz Nowacki
  5. Waldemar Sadlak
  6. Mariusz Skubisz
  7. Piotr Szewczyk
  1.  

Krupiec

Stanisław Bereza

  1. Andrzej Dawidiuk
  2. Jacek Koziej
  3. Agnieszka Litwin
  4. Marek Majdan
  5. Urszula Torbiczuk
  1.  

Krynica

Jerzy Pastuszak

  1. Marek Farian
  2. Katarzyna Jabłońska
  3. Zbigniew Steć
  4. Beata Wójcik
  1.  

Latyczów

Sławomir Dobosz

  1. Kazimierz Niećko
  2. Piotr Osina
  3. Andrzej Szostak
  4. Dariusz Zacharzyński
  5. Elżbieta Zaprawa
  6. Henryk Zaprawa
  1.  

Małochwiej Mały

Anna Szymańska

  1. Adam Dziegieć
  2. Tomasz Kamiński
  3. Wojciech Kowalczyk
  4. Anna Kozorys
  5. Marcin Krzymowski
  1.  

Małochwiej Duży

Dorota Kazimierczuk

  1. Adam Żebrowski
  2. Leszek Waręcki
  3. Jacek Raczkowski
  4. Andrzej Gruszecki
  5. Stanisław Sawczuk
  6. Tadeusz Czuba
  1.  

Niemienice

Zbigniew Chwała

  1. Adam Demczuk
  2. Iza Grzesiak
  3. Krzysztof Kasperek
  4. Marcin Kura
  5. Anna Lipa
  6. Henryka Matys
  1.  

Niemienice – Kolonia

Tomasz Wójtowicz

  1. Artur Liszka
  2. Dariusz Szyszka
  3. Leszek Wojtowicz
  1.  

Osiedle Cukrowni „Krasnystaw”

Tadeusz Ćwirta

  1. Eugeniusz Blangiewicz
  2. Stanisław Policha
  3. Jan Solan
  1.  

Ostrów Krupski

Ewa Mazurek

  1. Tadeusz Bojarski
  2. Ewelina Bochniak
  3. Małgorzata Korchut
  4. Albert Skiba
  1.  

Rońsko

Krzysztof Nadolski

  1. Jerzy Kozorys
  2. Michał Mochniej
  3. Jan Mróz
  1.  

Siennica Nadolna

Mirosław Waręcki

  1. Jadwiga Chwaszcz
  2. Magdalena Sawa
  3. Anna Sadlak
  4. Stanisław Żebrowski
  5. Janusz Tokarski
  6. Ireneusz Chemicz
  7. Antoni Parzymies
  8. Ewa Bociąg
  1.  

Stężyca – Kolonia

Renata Wędzina

  1. Kazimierz Kołodziejczyk
  2. Jan Niścior
  3. Leon Okólski
  4. Marek Wdowicz
  1.  

Stężyca Łęczyńska

Dariusz Wędzina

  1. Edmund Ciechański
  2. Tadeusz Foina
  3. Robert Gnitecki
  4. Marian Tymicki
  1.  

Stężyca Nadwieprzańska

Agnieszka Czarnecka

  1. Wioletta Kasprzak
  2. Patrycja Smyl
  3. Piotr Sobczuk
  1.  

Wincentów

Bożena Sobczuk

  1. Lucyna Bednarczyk
  2. Andrzej Kwiatosz
  3. Bogusława Mazurek
  4. Tomasz Sobczuk
  5. Andrzej Waśkiewicz
  1.  

Zakręcie

Marzena Kwiecień

  1. Krzysztof Kowalczyk
  2. Renata Chodorowska
  3. Julian Miszczak
  4. Iwona Szeremeta
  1.  

Zastawie - Kolonia

Teresa Jakubiec

  1. Mariusz Ciechański
  2. Tadeusz Kasprzak
  3. Marian Mataczyński
  4. Agnieszka Mochniej
  5. Justyna Szczepanik
  6. Piotr Żebrowski
  1.  

Zażółkiew

Jerzy Domański

  1. Zbigniew Badzio
  2. Dorota Dziedzic
  3. Anna Jasińska
  4. Leszek Jasiński
  5. Barbara Olech

                   


Województwo Lubelskie                  

Gmina Krasnystaw 2018
Download Joomla Templates
stat4u stat4u