Budowa altanki przy Zakręconym Placu Zabaw

tescoRada Sołecka w Zakręciu oraz Gminne Centrum Kultury z/s w Siennicy Nadolnej zwraca się z prośbą o poparcie lokalnego projektu "Budowa altanki przy Zakręconym Placu Zabaw", który może powstać przy Wiejskim Domu Kultury w Zakręciu.

Głosy można będzie oddać w sklepach sieci Tesco w dniach od 21 stycznia 2019 r do 17 lutego 2019 r za pomocą żetonów jakie będą rozdawane klientom po dokonaniu zakupów.

Dzięki realizacji projektu miejscowa społeczność uzyska zagospodarowane miejsce w przestrzeni publicznej do spotkań , integracji i spędzania aktywnie czasu w gronie rodziny, znajomych, sąsiadów. W związku z położeniem wsi Zakręcie korzyści odniosą również mieszkańcy okolicznych wiosek i miasta Krasnegostawu, ponieważ altanka będzie położona na terenie ogólnodostępnym. Korzystanie z altanki nie będzie ograniczone czasowo.

altanka

Dziękujemy za oddane głosy.