I Sesja VIII kadencji Rady Gminy Krasnystaw

1 sesja

W dniu 22 listopada 2018 r. w sali narad Urzędu Gminy Krasnystaw odbyła się I Sesja Rady Gminy Krasnystaw. Z upoważnienia Komisarza Wyborczego w Chełmie obrady otworzył radny senior pan Andrzej Szostak, który do czasu wyboru Przewodniczącego przewodniczył obradom.

Zgodnie z porządkiem obrad Przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej pani Danuta Bąk wręczyła radnym zaświadczenia o wyborze. Następnie radni złożyli ślubowanie.

Podczas obrad wybrano Przewodniczącego Rady Gminy, został nim pan Leszek Szeniak. Na stanowiska Wiceprzewodniczących wybrano panią Wandę Domańską i pana Mirosława Berbecia.
Podczas sesji uroczyste ślubowanie złożyła Wójt Gminy Krasnystaw pani Edyta Gajowiak-Powroźnik.

Rada Gminy Krasnystaw
VIII kadencja 2018-2023