XXXII sesję VII kadencji Rady Gminy Krasnystaw

Rady Gminy Krasnystaw

RG.0002.4.2018

Uprzejmie zapraszam na XXXII sesję VII kadencji Rady Gminy Krasnystaw, która odbędzie się  26 lipca  2018 r. o godz. 10:30  w sali posiedzeń  Urzędu Gminy Krasnystaw  pokój Nr 203 ( II piętro), ul. Marii Konopnickiej 4.

Proponuję następujący porządek  sesji:

1. Otwarcie XXXII  sesji Rady Gminy Krasnystaw.
  2. Przyjęcie porządku obrad sesji.
  3. Przyjęcie protokołu z obrad  XXXI sesji  rady.
  4. Informacja Przewodniczącego Rady o działaniach podejmowanych w okresie między sesjami.
  5. Sprawozdanie z działalności Wójta między sesjami.
  6. Interpelacje i zapytania radnych.
  7. Rozpatrzenie projektów uchwał :
    1. w sprawie uzgodnienia projektu uchwały Sejmiku Województwa Lubelskiego w sprawie Skierbieszowskiego Parku Krajobrazowego;
    2. w sprawie uchwalenia regulaminu  udzielania pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów i  słuchaczy zamieszkałych na terenie  Gminy Krasnystaw;
    3. w sprawie zmian w wieloletniej prognozie finansowej;
    4. w sprawie zmian w uchwale budżetowej na rok 2018;
    5. zmieniająca uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej i rzeczowej jednostkom samorządu terytorialnego w 2018 roku.
    6. Rozpatrzenie wniosku Przewodniczącego Konfederacji Polski Niepodległej NIEZŁOMNI Adama Słomki w sprawie rozważenia podjęcia inicjatywy na rzecz wystawienia pomnika.
  8. Odpowiedzi na zapytania i interpelacje.
  9. Informacje i komunikaty.
  10. Zamknięcie obrad XXXII  sesji Rady Gminy Krasnystaw.

/-/ Mirosław  Berbeć