Nasi Najlepsi

W dniu 21 czerwca 2018 r. w Urzędzie Gminy  Krasnystaw odbyło się spotkanie Pełniącego Funkcję Wójta Gminy Krasnystaw Wojciecha Kowalczyka z laureatką konkursu przedmiotowego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2017/2018 oraz zdobywcami VII miejsca w Finale Krajowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

W spotkaniu wzięli udział uczniowie, nauczyciele-opiekunowie oraz dyrektorzy szkół. Uczniowie otrzymali okolicznościowe listy gratulacyjne oraz drobne upominki.

Podziękowania otrzymali też nauczyciele, którzy przygotowali uczniów .

Laureatką konkursu organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty z biologii została Anna Olech uczennica III klasy gimnazjum Szkoły Podstawowej im. ks. J. Twardowskiego w Siennicy Nadolnej, przygotowana przez Dariusza Sułka.

W Finale Krajowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Gminę Krasnystaw reprezentowali uczniowie Zespołu Nr 3 Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krasnymstawie: Patryk Podgórski, Daniel Piętal i Konrad Dziedzic, przygotowani rzez Pawła Haładyja.

Gratulujemy dotychczasowych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów!