Gminne Dni Sportu 2018

4 i 6 czerwca 2018 r. na terenie kompleksu sportowego w Siennicy Nadolnej odbyły się Gminne Dni Sportu. 4 czerwca rywalizowali uczniowie klas gimnazjalnych i klas siódmych szkół podstawowych. W zawodach wzięło ponad 100 uczniów z pięciu szkół z terenu Gminy Krasnystaw.

Uczniowie konkurowali w drużynowym sztafetowym biegu na 600m, turnieju piłki nożnej dla chłopców i turnieju piłki siatkowej dla dziewcząt.

W klasyfikacji ogólnej I miejsce i Puchar Wójta Gminy Krasnystaw wywalczyli uczniowie szkoły podstawowej w Siennicy Nadolnej, II miejsce zajęła szkoła podstawowa w Małochwieju Dużym, III miejsce szkoła w Krupem, IV szkoła w Jaślikowie, a  miejsce V Szkoła Podstawowa Nr 3 w Krasnymstawie.

Najlepszą zawodniczką turnieju piłki siatkowej została Patrycja Chwała a zawodnikiem turnieju piłki nożnej Dawid Kalisiewicz.

6 czerwca do sportowej rywalizacji przystąpili uczniowie klas IV – VI z czterech szkół z terenu Gminy Krasnystaw. Uczniowie rywalizowali w konkurencjach: drużynowy bieg na 60m, turniej mini piłki nożnej dla chłopców i turniej mini piłki siatkowej dla dziewcząt.

W klasyfikacji ogólnej I miejsce, Puchar Wójta Gminy Krasnystaw zdobyli także uczniowie Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Siennicy Nadolnej, II miejsce zajęła szkoła podstawowa w Jaślikowie, III miejsce Szkoła Podstawowa Nr 3 w Krasnymstawie, miejsce IV szkoła w Krupem.

Najlepszą zawodniczką turnieju mini piłki siatkowej została Wiktoria Hawryluk z Siennicy Nadolnej. Zawodnikiem turnieju mini piłki nożnej Piotr Korzeniowski z Jaślikowa.