Seminarium ,,Rękodzieło i Produkty Lokalne Sposobem na Biznes”

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania ,,Krasnystaw PLUS” w partnerstwie z Gminą Fajsławice, Starostwem Powiatowym w Krasnymstawie oraz Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Gminy Fajsławice

w ramach operacji pt. ,,Współpraca i współdziałanie na rzecz poprawy życia mieszkańców wsi” współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

ZAPRASZA NA

Seminarium ,,Rękodzieło i Produkty Lokalne Sposobem na Biznes”

Data: 29.06.2018 r, godz. 9.30-15.00

Miejsce: Muzeum Regionalne w Krasnymstawie ul. Marszałka J. Piłsudskiego 5 A, 22-300 Krasnystaw

Program w załączeniu.

Bezpłatne Warsztaty Rękodzielnicze i Kulinarne

Data: 29.06 – 01.07. 2018 r

Miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janiny Doroszewskiej w Krasnymstawie, ul. PCK 2, 22-300 Krasnystaw

Program warsztatów i warunki uczestnictwa w załączeniu.

Seminarium i warsztaty kierujemy do wszystkich mieszkańców obszarów wiejskich, w skład których wchodzą przedstawiciele sektora publicznego, sektora prywatnego oraz organizacji pozarządowych Gmin Powiatu Krasnostawskiego celem aktywizacji i współpracy w zakresie rozwoju regionu, tworzenia wspólnych struktur przetwórczo – handlowych oraz utrwalania świadomości jak ważnym narzędziem dla społeczności jest produkt lokalny i dziedzictwo kulturowe.

Seminarium i warsztaty odbędą się w trakcie V Festiwalu Twórczo Zakręconych w Krasnymstawie organizowanego w dniach 29.06 – 01.07. 2018 r.

Zapraszamy również na stronę internetową Festiwalu www.tworczozakreceni.eu celem zapoznania się z pozostałą bogatą ofertą warsztatów komercyjnych i imprez towarzyszących.