FESTYN ,,DOBRE BO NASZE”

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Krasnystaw PLUS w partnerstwie z Gminą Fajsławice, Starostwem Powiatowym w Krasnymstawie oraz Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Gminy Fajsławice

ZAPRASZA NA FESTYN ,,DOBRE BO NASZE”

w ramach operacji pt. ,,Współpraca i współdziałanie na rzecz poprawy życia mieszkańców wsi” współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Data: 17 czerwca 2018 r, godz. 14:00-21:00

Miejsce: Fajsławice 107, boisko sportowe przy Urzędzie Gminy w Fajsławicach

Festyn kierujemy do wszystkich mieszkańców obszarów wiejskich w skład których wchodzą przedstawiciele sektora publicznego, sektora prywatnego oraz organizacji pozarządowych Powiatu Krasnostawskiego celem aktywizacji i współpracy w zakresie rozwoju regionu, tworzenia wspólnych struktur przetwórczo – handlowych oraz utrwalania świadomości jak ważnym narzędziem dla społeczności jest produkt lokalny i dziedzictwo kulturowe.

W trakcie festynu odbędzie się konkurs kulinarny ,,Dobre Bo Nasze” oraz Turniej Gmin Powiatu Krasnostawskiego.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminami konkursów: kulinarnego oraz Turnieju Gmin.

Rozpropagowanie informacji o zgłoszeniach wśród mieszkańców gmin, samorządów, KGW, GOK, instytucji pozarządowych, sołectw – celem wytypowania uczestników oraz reprezentacji drużyn konkursowych z poszczególnych Gmin Powiatu Krasnostawskiego.

Regulaminy oraz formularze rekrutacyjne przekazujemy w załącznikach celem zapoznania mieszkańców gmin oraz ich zwrotnego przesłania do biura LGD Krasnystaw Plus ul. Matysiaka 7 w Krasnymstawie do dnia 7 czerwca 2018 r.

UWAGA: OSTATECZNA LISTA UCZESTNIKÓW /REPREZENTACJI – DRUŻYN POSZCZEGÓLNYCH GMIN/ W TURNIEJU GMIN POWINNA BYĆ ZWERYFIKOWANA I ZAAKCEPTOWANA PRZEZ URZĄD KAŻDEJ GMINY POWIATU KRASNOSTAWSKIEGO

Poniżej przedstawiamy ramowy program festynu ,,Dobre Bo Nasze” z harmonogramem rozgrywek w Turnieju Gmin Powiatu Krasnostawskiego w dniu 17.06.2018r.

Miejsce - Płyta boiska stadionu sportowego przy urzędzie Gminy w Fajsławicach.

Program Festynu ,,Dobre bo nasze”

• 14:00 Rozpoczęcie Festynu „Dobre bo nasze”
    • Powitanie i wystąpienia zaproszonych gości
    • Prezentacja drużyn do turnieju sportowego