Turniej o Puchar Wójta Gminy Krasnystaw dla Małochwieja.

Dnia 18 października 2017 r. na stadionie w Siennicy Nadolnej rozegrany został I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Krasnystaw, którego organizatorem był Zespół Nr 3 Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krasnymstawie wraz z UKS Trójka.

W rozgrywkach wzięło udział 5 drużyn reprezentujących Szkoły Podstawowe z Jaślikowa, Małochwieja Dużego, Krupego, Siennicy Nadolnej oraz Szkoła Podstawowa Nr 3 z Krasnegostawu.

Patronem Turnieju był Wójt Gminy Krasnystaw pan Janusz Korczyński, a w jego zastępstwie Turniej rozpoczął i uhonorował zwycięzców zastępca wójta pan Tomasz Barczuk oraz pani Ewelina Janowczyk, kierownik referatu oświaty.

Spotkania były bardzo zacięte, a poziom wysoki.

Padły następujące wyniki:

• Szkoła Podstawowa Małochwiej Duży – Szkoła Podstawowa Siennica Nadolna 4-0
  • Szkoła Podstawowa Krupe – Zespół Nr 3 Krasnystaw 1-1
  • Szkoła Podstawowa Siennica Nadolna - Szkoła Podstawowa Krupe 0-1
  • Szkoła Podstawowa Jaślików - Szkoła Podstawowa Małochwiej Duży 0-2
  • Szkoła Podstawowa Krupe - Szkoła Podstawowa Jaślików 1-0
  • Zespół Nr 3 Krasnystaw - Szkoła Podstawowa Siennica Nadolna 2-0
  • Szkoła Podstawowa Jaślików - Zespół Nr 3 Krasnystaw 2-1
  • Szkoła Podstawowa Małochwiej Duży - Szkoła Podstawowa Krupe 1-1
  • Szkoła Podstawowa Małochwiej Duży - Zespół Nr 3 Krasnystaw 1-1
  • Szkoła Podstawowa Jaślików - Szkoła Podstawowa Siennica Nadolna 0-1

Ostatecznie tabela przedstawiała się następująco:

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1 Szkoła Podstawowa Małochwiej Duży 4 8 8-2
2 Szkoła Podstawowa Krupe 4 8 4-2
3 Zespół Nr 3 Krasnystaw 4 5 5-4
4 Szkoła Podstawowa Siennica Nadolna 4 3 1-7
5 Szkoła Podstawowa Jaślików 4 3 2-3

I Turniej wygrali uczniowie Szkoły Podstawowej z Małochwieja Dużego, a II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Krupego. Trzecie miejsce i brązowe medale przypadły uczniom z Zespołu Nr 3 Przedszkola i Szkoły Podstawowej z Krasnegostawu.

Najlepszym brakarzem wybrano zawodnika ze Szkoły Podstawowej z Krupego, Konrada Kocimskiego, a najlepszym piłkarzem został Jakub Lasek ze Szkoły Podstawowej z Małochwieja Dużego. Królem Strzelców całego Turnieju został Daniel Piętal z Zespołu Nr 3 Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krasnymstawie.

Nagrody, puchary i napoje dla zawodników ufundowali: Gmina Krasnystaw, zastępca wójta Tomasz Barczuk, Zespół Nr 3 Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krasnymstawie, UKS Trójka, OSM Krasnystaw.

Gmina Krasnystaw 2014