INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW !!!

bezpieczni bez azbestuSzanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że na stronie www.azbest.lubelskie.pl w zakładce WYNIKI zostały zamieszczone listy osób, których Zgłoszenia lokalizacji zostały zatwierdzone do realizacji.
Natomiast osoby, które znalazły się na  liście rezerwowej otrzymają wsparcie automatycznie po uwolnieniu kolejnych funduszy.

Jak korzystać z zakładki WYNIKI? W celu weryfikacji Zgłoszenia lokalizacji, należy wpisać nazwisko danej osoby.
Ponadto informujemy, że listy osób fizycznych zakwalifikowanych do wsparcia w zakresie usunięcia wyrobów i odpadów zawierających azbest zostały przekazane Wykonawcom, którzy sukcesywnie będą kontaktować się z osobami zakwalifikowanymi celem ustalenia terminów realizacji prac.

Lista powiatów i firm:

• Region 1 powiat: łukowski, rycki, radzyński, parczewski, lubartowski, bialski, Miasto Biała Podlaska– firma DELTA Tomasz Wejman
  • Region 2 powiat: puławski, opolski, lubelski, Miasto Lublin, świdnicki, łęczyński, krasnostawski, włodawski, chełmski, Miasto Chełm - Środowisko i Innowacje sp. z o.o.
  • Region 3 powiat: kraśnicki, janowski, biłgorajski, hrubieszowski, tomaszowski, zamojski i Miasto Zamość - Środowisko i Innowacje sp. z o.o.

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie
Regionalne Biuro Projektu
„System gospodarowania odpadami azbestowymi
na terenie województwa lubelskiego”
tel : (81) 537 16 39, fax: (81) 537 16 38
ul. Stefczyka 3 , 20-151 Lublin

BANER 600x400 2

Szanowni Państwo, informujemy o rozpoczęciu naboru Zgłoszeń lokalizacji na usuwanie wyrobów zawierających azbest od osób fizycznych w ramach realizacji projektu pn. „System gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie województwa lubelskiego", współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 - 2020.

Nabór Zgłoszeń lokalizacji będzie trwał od dnia 21.05.2018 r. do dnia 08.06.2018 r.

Realizacja projektu obejmować będzie działania związane z demontażem, odbiorem, transportem oraz unieszkodliwieniem odpadów azbestowych.

Wszystkie informacje dotyczące naboru wniosków oraz realizacji ww. projektu można uzyskać we właściwym Urzędzie Gminy/Miasta oraz na stronie http://www.azbest.lubelskie.pl

Druki Zgłoszeń lokalizacji oraz Oświadczenia  można pobrać ze strony – Zakładka Krok po kroku.