Jak nie paść ofiarą włamania i prawidłowo zabezpieczyć dom, mieszkanie!

policja

Pamiętaj! Przede wszystkim nie zachęcaj złodzieja!

Sprawcy dostają się do domów przez okna lub balkon. Łupem złodziei padają najczęściej pieniądze i biżuteria, a do kradzieży dochodzi zazwyczaj pod nieobecność domowników najczęściej w godzinach popołudniowych i wieczornych, rzadziej w nocy.

Czytaj więcej...

„Nasze podchody do ochrony przyrody – ekologiczna edukacja mieszkańców Małochwieja Małego”

rd

Piknikiem z rodzinnymi potyczkami pod hasłem "Mamo, Tato co Ty na to?" Stowarzyszenie Mieszkańców Małochwieja Małego "Rodzinne gniazdo" w gminie Krasnystaw zakończyło cykl działań ekologicznych". Projekt "Nasze podchody do ochrony przyrody - ekologiczna edukacja mieszkańców Małochwieja Małego" był realizowany przez kilkanaście tygodni, a jego podsumowanie odbyło się na placu przy miejscowym domu kultury.

Czytaj więcej...

Bezpłatne badania profilaktyczne

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w Lublinie serdecznie zaprasza do skorzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych, które odbywają się w Ośrodku  Profilaktyki Nowotworów i Promocji Zdrowia.

plakatKontakt w sprawie badań profilaktycznych:
– sekretariat tel. 81 454 15 70
– adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
– link do strony internetowej:
   https://cozl.eu/pacjent/osrodki/osrodek-profilaktyki-nowotworow-i-promocji-zdrowia

Ankieta

Gmina Krasnystaw uprzejmie informuje przedsiębiorców, iż trwają prace nad PLANEM ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI POWIATU KRASNOSTAWSKIEGO.

   Z uwagi na strategiczny charakter dokumentu zapraszamy do wypełnienia ankiety, która jest ważnym źródłem informacji niezbędnych do przygotowania planu. Zapraszamy do udziału w badaniu.

Link do Ankiety dla przedsiębiorców: https://forms.gle/wgnM8ox8q12QUn5G7

Żniwa Straż Apeluje

zniwa

Rozpoczął się okres żniw, czyli wzmożonej aktywności rolników. Pamiętajmy przede wszystkim o bezpieczeństwie podczas pracy, aby zapobiegać niepotrzebnym wypadkom. W związku z wysokim zagrożeniem pożarowym, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Krasnymstawie zwraca się z apelem o zachowanie szczególnej ostrożności podczas prac polowych i w lasach, gdyż utrzymujące się w wysokie temperatury, przy braku opadów deszczu, mają bardzo duży wpływ na zagrożenie wystąpienia pożaru.

Czytaj więcej...

Wybory Sołtysa w Białce

Wójt Gminy Krasnystaw informuje mieszkańców Sołectwa Białka, że w dniu 14 sierpnia 2020 roku (tj. piątek) o godz.18:00 w Biurowcu Stadniny w Białce odbędzie się Zebranie Wiejskie w celu przeprowadzenia wyborów SOŁTYSA.

Zapraszam Mieszkańców do udziału w Zebraniu.

 Wójt Gminy Krasnystaw  
/-/ Edyta Gajowiak-Powroźnik

OBWIESZCZENIE STAROSTY KRASNOSTAWSKIEGO

Starosta Krasnostawski podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 28 lipca 2020r. na wniosek inwestora - Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o., Zakręcie 124B, 22-300 Krasnystaw została wydana decyzja Nr AB.6740.261.2020 zatwierdzająca projekt budowlany i udzielająca pozwolenia na inwestycję pod nazwą: „Budowa sieci wodociągowej dla miejscowości Białka"

Czytaj więcej...

ZAPROSZENIE

armir

POSIADACZU ZWIERZĄT GOSPODARSKICH


Biuro Powiatowe w Krasnymstawie doceniając Państwa zaangażowanie, koszty związane z prowadzeniem hodowli oraz dbając o Państwa bezpieczeństwo i zdrowie w dobie panującej pandemii, zachęca wszystkich posiadaczy zwierząt gospodarskich do korzystania z Portalu IRZplus, aplikacji przeznaczonej do składania elektronicznych zgłoszeń zwierzęcych.

Czytaj więcej...

                   


Województwo Lubelskie                  

Gmina Krasnystaw 2020
Download Joomla Templates
stat4u stat4u