BBA

Szanowni Państwo, informujemy o rozpoczęciu VI naboru Zgłoszeń lokalizacji na usuwanie wyrobów zawierających azbest od osób fizycznych w ramach realizacji projektu pn. „System gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie województwa lubelskiego", współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 - 2020.

szkolenie

Szkolenie chemizacyjne

herbugk m

W związku z trwającym stanem epidemii i wzrostem zachorowań
Wójt Gminy Krasnystaw

wprowadza wydłużone godziny pracy Urzędu,
prosząc jednocześnie mieszkańców załatwiających sprawy o dostosowanie
się do zasad bezpieczeństwa.

od 21stycznia 2022 r. godziny otwarcia urzędy uległy zmianie.

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
informuje:
Każdy ROLNIK, który chce odzyskać część pieniędzy wydanych na olej napędowy używany do produkcji rolnej
powinien zbierać faktury VAT

image001

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa we współpracy z Wydawnictwem Naukowym Scholar ogłosiła XIV edycję konkursu „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”. Patronat honorowy nad konkursem objął Polski Komitet ds. UNESCO.  Celem konkursu jest promocja polskiego rolnictwa, problematyki związanej z obszarami wiejskimi, dziedzictwa kulturowego oraz wzbogacenie publicznej debaty na temat polskiej wsi.

więcej na: http://www.fdpa.org.pl