Drodzy Mieszkańcy Gminy Krasnystaw,

Mamy możliwość otrzymania środków na zakup masztu i flagi RP w ramach rządowego projektu pn. „Pod biało – czerwoną” upamiętniającego zwycięstwo wojsk Rzeczypospolitej nad armią bolszewicką w Bitwie Warszawskiej 1920 roku. Organizatorami inicjatywy są Kancelaria Prezesa Rady Ministrów oraz Ministerstwo Cyfryzacji.

plakat 17.09

herbugk mUrząd Gminy w Krasnymstawie informuje, iż w związku z komunikatem w sprawie braku przydatności wody do spożycia z wodociągu zbiorowego zaopatrzenia Krynica, jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Bzitem od 11.09.2020 r. od godziny 16:00 rozwiezie wodę na cele bytowe.

Natomiast godziny rozwożenia wody w pozostałych dniach zostaną ustalone z poszczególnymi sołtysami.

Trasa rozwożenia:
11.09.2020 godzina 16.00 Bzite – Józefów - Krynica – „Popówka”

Panstwowa Inspekcja Sanitarna logo

BRAK PRZYDATNOŚCI WODY DO SPOŻYCIA
z wodociągu zbiorowego zaopatrzenia KRYNICA Gm. KRASNYSTAW

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krasnymstawie zawiadamia odbiorców wody z wodociągu zbiorowego zaopatrzenia Krynica gm. Krasnystaw, że:

WODA NIE NADAJE SIĘ DO SPOŻYCIA PRZEZ LUDZI

p.kolejowy.znak

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych „DIAG-MOST" Sp. z o.o. pragnie poinformować, że w związku z planowaną przebudową przejazdu kolejowo-drogowego w rejonie drogi wojewódzkiej nr 846 na jej połączeniu z drogą krajową nr 17 w miejscowości Tuligłowy ww. przejazd kolejowy zostanie wyłączony z ruchu w dniach 14-25.09.2020r.