Wiadomości

x 1 1024x682Szanowni Państwo, informujemy, że Gminne Centrum Kultury w Krasnymstawie z/s w Siennicy Nadolnej bierze udział w projekcie „Sieć na kulturę w podregionie chełmsko-zamojskim”.

Celem projektu jest:
• podniesienie kompetencji i kwalifikacji cyfrowych pracowników gminnych samorządowych instytucji kultury (GSIK) poprzez organizację szkoleń oraz dostęp do materiałów edukacyjnych,
• rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci i młodzieży w wieku 10-18 poprzez prowadzenia atrakcyjnych i perspektywicznych zajęć,
• wyposażenie placówek GSIK w sprzęt niezbędny do organizacji zajęć i warsztatów.

konkurs

Ogłaszamy konkurs dla mieszkańców obszarów wiejskich województwa lubelskiego na opis i przepisy tradycyjnych potraw wielkanocnych.

grafika Bezpiecznie zdrowo bezgotówkowo POZIOM

Korzystając ze środków zewnętrznych w miejscowości Krupe Gmina Krasnystaw przeprowadziła termomodernizację miejscowej szkoły i przebudowała drogę, łączącą trasę wojewódzką z drogą gminną.

sismsPrzypominamy Państwu, że cały czas możecie się zapisać się do bezpłatnego SMS-owego systemu informacyjnego Urzędu Gminy. Dzięki niemu szybko uzyskacie ważne i przydatne dla Wam informacje. Dowiecie się między innymi o terminach odbioru odpadów oraz płacenia podatków i opłat, awariach sieci wodociągowej, możliwości skorzystania z różnych programów czy o odbywających się w gminie wydarzeniach. Uzyskacie również wiedzę o istotnych zagrożeniach pogodowych.